Aktywna Szkoła już działa

Uczestnicy oraz Organizatorzy Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej 2024
W minioną sobotę na chorzelskim stadionie sportowym odbył się Wakacyjny Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej 2024 r. To jeden z pierwszych owoców programu Aktywna Szkoła finansowanego z Ministerstwa Sportu, który od tego roku jest realizowany w naszej gminie.
 
Aktywna Wiosna pozwala na finansowane dodatkowych zajęć dla dzieci poza godzinami lekcyjnymi. Zajęcia od kilku tygodni są realizowane przez chorzelską szkołę podstawową, a konkretnie – niezawodnego Michała Zawojka, nauczyciela wychowania fizycznego tej placówki.
 
Turniej zorganizowany 22 czerwca odbywał się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele Eliasza Kostrzewy. Wydarzenie zgromadziło około 60 młodych sportowców, pełnych energii i zapału do aktywności fizycznej. Na uczestników czekały liczne smakołyki przygotowane przez zwartą i zorganizowaną grupę rodzicielską. Samo przygotowanie turniejowe wspierali również członkowie Klubu Sportowego Orzyc Chorzele.
 
Wyniki Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej:
1 miejsce – Orzyc Chorzele 2
2 miejsce – GUKS Krasnosielc
3 miejsce – Olimp
4 miejsce – Orzyc Chorzele 1
5 miejsce – Orzyc Chorzele 4
 
Tytuł króla strzelców zdobył Igor Funk, natomiast najlepszym bramkarzem został uznany Szymon Zalewski.
 
Była to sobota pełna wspaniałej zabawy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspaniałą atmosferę. Do zobaczenia na kolejnych sportowych wydarzeniach!
39

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność