Dzień Rodziny w Klubie Dziecięcym

Występujące dzieci trzymające serca.
W dniu 25 maja, w Klubie Dziecięcym w Chorzelach odbyła się piękna uroczystość z okazji Dnia Rodziny.

W imieniu Burmistrz Beaty Szczepankowskiej, organ prowadzący reprezentowała Aneta Bacławska – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy wraz z Katarzyną Rzyszkiewicz z Wydziału Oświaty i Promocji.

Wszystkich zgromadzonych gości, rodziców oraz dzieci powitała dyrektor Elżbieta Kobus.

 
Następnie głos zabrała zastępca burmistrza Aneta Bacławska, która w imieniu Pani burmistrz i organu prowadzącego podziękowała za zaproszenie i skierowała do wszystkich serdeczne życzenia. Dodatkowo, przekazała słodkie upominki dla najmłodszych uczestników uroczystości.
 
Dalsza część uroczystości odbyła się pod kierownictwem Pani Grażyny Wałpuskiej.
 
Wspaniały występ dzieci zachwycił wszystkich zgromadzonych. Maluchy, wspierane przez swoje opiekunki, śpiewały piosenki, recytowały urocze wierszyki oraz zaprezentowały taniec. Mali artyści włożyli w swoje przedstawienie całe serce, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
 
Po zakończonych występach, wszystkie dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne kwiaty, ozdobione własnoręcznie malowanymi serduszkami, które symbolizowały ich miłość. Nie zapomniano również o specjalnym kwiatku dla Pani Burmistrz, który w jej imieniu odebrała zastępczyni.
 
Tak jak poprzedniego dnia, spotkanie zakończyło się piknikiem na świeżym powietrzu, który wzbogaciła obecność Chorzelskiej Kapeli Biesiadnej.
 
Na gości czekał poczęstunek, a najmłodsi mogli cieszyć się mnóstwem atrakcji. Balony, bańki mydlane i sztuczne tatuaże były tylko niektórymi z nich.
 
Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie, a cała uroczystość odbyła się w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.
 
Po więcej zdjęć zapraszamy na naszego Facebooka.
99

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność