Plakat informujący o Charytatywnym meczu samorządowców i Strefie Kibica.

Charytatywny Mecz Samorządowców, Strefa Kibica

Kibicuj naszym! Ach, cóż to będzie za mecz!
Już w niedzielę, 14 lipca, na Stadionie Miejskim w Chorzelach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – charytatywny mecz samorządowców! To nie tylko okazja do kibicowania w szczytnym celu, ale również do świetnej zabawy i integracji.
W drugą niedzielę lipca zmierzymy się z niezwykle groźną na boisku – ale przyjazną poza nim – drużyną reprezentacji Przasnysza pod dowództwem Łukasz Chrostowski – burmistrz miasta Przasnysz. Razem pokażemy, że Chorzele i Przasnysz potrafią szlachetnie rywalizować i świetnie się przy tym bawić.
Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania naszej drużynie! Niezależnie od wieku czy sympatii piłkarskich – każdy jest mile widziany! Razem możemy zrobić coś dobrego i pokazać, że gmina Chorzele to zgrana społeczność, która potrafi się zjednoczyć dla wspólnego celu.
A jeśli chcesz dołączyć do reprezentacji miasta i gminy Chorzele – czekamy na ciebie. Możesz skontaktować się z Urzędem Miasta i Gminy drogą messengerową.
Ten mecz to nie tylko dobra zabawa, ale również okazja do wsparcia ważnego celu. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla Szymona Lewandowskiego – chłopca, dla którego zbiórkę organizują WolonWariaci.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17.30. Bezpośrednio po nim zapraszamy na Strefę Kibica – czeka nas jeszcze wspólne obejrzenie finału piłkarskich mistrzostw Europy!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lip 14 2024
Zakończone!

Czas

17:00 - 23:00

Lokalizacja

Stadion Miejski w Chorzelach
Kategoria

Organizator

Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność