Już w niedzielę, 14 lipca, na Stadionie Miejskim w Chorzelach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – charytatywny mecz samorządowców! To nie tylko okazja do kibicowania w szczytnym celu, ale również do świetnej zabawy i integracji.
 
W drugą niedzielę lipca zmierzymy się z niezwykle groźną na boisku – ale przyjazną poza nim – drużyną reprezentacji Przasnysza pod dowództwem burmistrza Łukasza Chrostowskiego. Razem pokażemy, że Chorzele i Przasnysz potrafią szlachetnie rywalizować i świetnie się przy tym bawić.
 
Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania naszej drużynie! Niezależnie od wieku czy sympatii piłkarskich – każdy jest mile widziany! Razem możemy zrobić coś dobrego i pokazać, że gmina Chorzele to zgrana społeczność, która potrafi się zjednoczyć dla wspólnego celu.
 
A jeśli chcesz dołączyć do reprezentacji miasta i gminy Chorzele – czekamy na ciebie! Możesz skontaktować się z Urzędem Miasta i Gminy drogą messengerową.
 
Ten mecz to nie tylko dobra zabawa, ale również okazja do wsparcia ważnego celu. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla Szymona Lewandowskiego – chłopca, dla którego zbiórkę organizują WolonWariaci.
 
Mecz rozpocznie się o godzinie 17.30. Bezpośrednio po nim zapraszamy na Strefę Kibica – czeka nas jeszcze wspólne obejrzenie finału piłkarskich mistrzostw Europy!
Grafika "Kibicuj Naszym 14 lipca charytatywny mecz samorządowców"
22

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność