Turystyka Kolejowa TurKol.pl wraz z partnerami Kolejowe Podlasie oraz Linia kolejowa nr 35 Ostrołęka – Szczytno zapraszają na wyjątkową podróż w ostatni weekend lipca (26-28.07)! Czekają na Ciebie niezapomniane przejażdżki specjalnymi pociągami turystycznymi po malowniczych trasach Mazowsza, Warmii i Mazur oraz Podlasia.
 
Podczas tej niezwykłej podróży będzie można przejechać się pociągiem z lat 70. I 80. XX wieku, ciągniętym przez lokomotywę w historycznych barwach. W wersji gwarantowanej projektu planowany jest przejazd z lokomotywą serii SM42 lub SU42.
 
W niedzielę, 28 lipca, jeden z pociągów TurKol zatrzyma się na 10 minut na stacji w Chorzelach. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć historyczny skład na żywo, a także by kupić bilety i dołączyć do tej niezwykłej podróży.
 
Więcej informacji o projekcie „Mazury 2024”, rozkładach jazdy oraz możliwości zakupu biletów jest dostępnych pod linkiem:
 
Zapraszamy na wspólną przejażdżkę pociągiem – jak dawniej – w prawdziwych wagonach przedziałowych, z otwieranymi oknami, z wagonem „Wars” i lokomotywą spalinową w wydaniu, jakie pamiętają starsi miłośnicy kolei. Do tego „kartonikowe” bilety w dawnym stylu, które dodadzą uroku tej nostalgicznej podróży.
pociąg i bilet
wagon "WARS"
pociąg na stacji
siedzenia w pociągu
25

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność