Do udziału w konkursie zaprosiliśmy przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Wpłynęło do nas aż 126 pięknych prac. Rozstrzygnięcie konkursu nie było łatwe, każda kartka pokazywała talent, pracę i wielkie serce włożone w jej stworzenie.
 
Zgodnie z regulaminem konkursu, komisja konkursowa postanowiła nagrodzić po 4 prace w każdej kategorii – I, II i III miejscem, oraz wyróżnieniem.
Poniżej prezentujemy wyniki konkursu:
 
⛄️Kategoria I: Przedszkole
 
❄️I miejsce – Maria Kołakowska, Przedszkole Samorządowe w Chorzelach
❄️II miejsce – Wioletta Werder, Przedszkole Samorządowe w Chorzelach
❄️III miejsce – Alicja Wątkowska – Przedszkole „Calineczka”
❄️Wyróżnienie – Adam Rudziński – Oddział Przedszkolny w Krzynowłodze Wielkiej
 
🎄Kategoria II: Szkoły podstawowe klasy I-IV
 
❄️I miejsce – Marcelina Grzywa – kl. IIa, PSP nr 2 w Chorzelach
❄️II miejsce – Alicja Basandowska – kl. IVb, PSP nr 2 w Chorzelach
❄️III miejsce – Nataniel Garbarczyk – kl. III, PSP w Krukowie
❄️Wyróżnienie – Maciej Rapacki – kl. IV a, PSP nr 2 w Chorzelach
 
🌟Kategoria III: Szkoły podstawowe klasy V-VIII
 
❄️I miejsce – Wioleta Piórkowska – kl. V, PSP w Duczyminie
❄️II miejsce – Oliwia Kołakowska – kl. VIb, PSP nr 2 w Duczyminie
❄️III miejsce – Bartosz Samsel – kl. VIIc, PSP nr 2 w Chorzelach
❄️Wyróżnienie – Oskar Antosiak – kl. V, PSP w Duczyminie
Udział w konkursie wzięli:
 
Adrian Król, Alicja Karwacka, Artur Grabowski, Bartłomiej Kalko, Gabriela Nąć, Gloria Burkacka, Daria Królicka, Dawid Łączyński, Dominika Samsel, Gabriela Kosela, Jan Orzoł, Karina Leonowicz, Lena Mikołajska, Marcel Burnos, Maria Krawczyk, Mikołaj Pełka, Natalia Rybacka, Patrycja Rybacka, Tomasz Tyjewski, Wiktor Młynarski, Wiktoria Lewandowska, Zuzanna Kawiecka, Lena Kozłowska, Paweł Jurczak, Dominika Orzoł, Fabian Leonowicz, Gabriela Zuśka, Jan Kostrzewa, Julia Kawecka, Julia Ostrowska, Klaudia Zawojek, Kornelia Król, Kornelia Łukaszewska, Krzysztof Grabowski, Laura Julia Dygnos, Lena Nowicka, Liwia Kostrzewa, Maciej Szlaga, Maja Rosa, Marcel Rybacki, Michał Chorążewicz, Miłosz Łoniewski, Natalia Czaplicka, Nikola Samsel, Olaf Orzoł, Paweł Kraska, Szymon Ślusarski, Szymon Moszczyński, Szymon Zadrożny, Tymoteusz Garbarczyk, Zofia Sieruta, Zuzanna Łada, Zuzanna Tańska, Adam Dawidowski, Adam Młynarski, Adriananna Werder, Aleksandra Samsel, Alicja Maria Deptuch, Amelia Pomierska, Amelia Sędrowska, Anna Kraska, Wojciech Sznitka, Bartosz Koziatek, Blanka Czyżewska, Brajan Burkacki, Daria Szlaga, Igor Nąć, Lena Grzyb, Amelia Dygnos, Amelia Garbarczyk, Angelika Skwiot, Antoni Zarjewski, Alicja Łapińska, Aleksandra Asztemborska, Bartosz Grzyb, Jakub Łada, Julia Rudzińska, Julia Szmalc, Lena Bągard, Maciej Kołakowski, Nadia Szlaga, Patrycja Stryjewska, Rafał Królicki, Maja Skiba, Weronika Wróbel, Wiktoria Kaszuba, Wojciech Mikołajski, Dawid Wichowski, Hubert Basandowski, Jakub Dąbrowski, Jakub Lesiński, Jakub Nowicki, Kacper Rybacki, Kinga Kobus, Lena Ambroziak, Lena Baranowska, Lena Kowalewska, Maja Milewska, Mikołaj Rapacki, Oskar Antosiak, Patrycja Karaszewska, Samanta Moszczyńska, Tomasz Lesiński, Weronika Werder, Wiktoria Kaszuba, Wojciech Zadrożny, Zofia Dawidowska, Leon Muchowski, Patrycja Grzyb.
 
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu! ❤
 

Galeria nadesłanych prac dostępna na naszym Facebooku.

109

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność