14 lipca, odbył się Charytatywny Mecz Samorządowców, w którym drużyna Eliasza Kostrzewy – burmistrza Miasta i Gminy Chorzele zmierzyła się z drużyną reprezentacji Przasnysza pod dowództwem Łukasza Chrostowskiego – burmistrza miasta Przasnysz. Charytatywny Mecz dla Szymona Lewandowskiego zakończył się remisem 5:5, co pokazuje, że rywalizacja była zacięta, ale przede wszystkim pełna dobrej zabawy. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 4:1, jednak drużyna z Przasnysza pokazała niezwykłą determinację, zdobywając kolejne bramki i wychodząc na prowadzenie 5:4. To sprawiło, że walka w ostatnich minutach była niezwykle zawzięta, zawodnicy wyraźnie przyśpieszyli tempo gry, a nasza drużyna stwarzała wiele sytuacji podbramkowych. Pięć minut przed końcem meczu wyrównaliśmy wynik, strzelając decydującą bramkę. Wielkie brawa dla wszystkich piłkarzy i kibiców! W trakcie wydarzenia można było odwiedzić stoisko charytatywne ekipy WolonWariatów, którzy przygotowali mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Dziękujemy im za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę! Podczas wydarzenia zebraliśmy ponad 6440,00 zł dla Szymona Lewandowskiego. Dziękujemy wszystkim za wsparcie, bez Was nie byłoby to możliwe. Wieczorem, nasza Strefa Kibica wypełniła się emocjami podczas finału mistrzostw Europy. Anglia vs. Hiszpania – co za mecz! Hiszpania triumfowała, wygrywając 2:1. Kibicowanie w takim towarzystwie to prawdziwa przyjemność! Dziękujemy wszystkim za ten niesamowity dzień! Do zobaczenia 5 września na meczu rewanżowym z Przasnyszem! Czas szlifować formę i przygotować się na kolejne sportowe emocje!