Burmistrz z najlepszymi życzeniami u Pana Stefana Szczepkowskiego – 100 latka z Chorzel

Odwiedziny u Jubilata.

30 marca 2024 r. swoje setne urodziny obchodził mieszkaniec Chorzel –  Pan Stefan Szczepkowski.  Życzenia i gratulacje, będące wyrazem głębokiego szacunku za wszelkie trudy i owoce minionych stu lat dla Pana Stefana Szczepkowskiego  skierowali Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele – Beata Szczepankowska oraz  Kierownik USC – Anna Paras.

Na pamiątkę tego wspaniałego jubileuszu, Burmistrz  wręczyła 100-letniemu Mieszkańcowi list gratulacyjny:

„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem.

Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko”.

Albert Einstein

Szanowny Pan

Stefan Szczepkowski

100 lat to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia.

Pana życie  niewątpliwie obfitowało w wiele wyjątkowych wydarzeń – zarówno tych radosnych, budujących i przynoszących nadzieję, jak również tych niełatwych i wymagających.  Jestem przekonana, że dla Pana bliskich są one źródłem nieocenionych rad i wskazówek, jakże bardzo potrzebnych na drogach naszego życia.

Pana życie to również cały wiek naszej polskiej historii. Urodził się Pan niedługo po odzyskaniu przez Polskę Niepodległości i przeżył całą gamę wielkich historycznych zmian.  Był Pan świadkiem trudnych, ale i doniosłych wydarzeń , które kształtowały Polskę.

100 lat życia to wielkie święto osobiste i rodzinne. Czas wdzięczności składanej Bogu i ludziom. To radość życia oraz wyjątkowa ocena czasu minionego. To też odległa perspektywa lat ciężkiej pracy i troski o byt Rodziny w kontekście społecznego funkcjonowania w środowisku.

Dziękując za wszelkie trudy i owoce minionych stu lat, życzę Panu dobrego zdrowia i pogody ducha na kolejne lata. Niech każdy dzień będzie pełen życzliwości i miłości najbliższych. Życzę wszelkiej pomyślności i doczekania jeszcze wielu rocznic w otoczeniu kochającej Rodziny i Przyjaciół.

Niech ten wspaniały jubileusz promieniuje na kolejne dni, obfituje w radość i przysparza wielu powodów do uzasadnionej dumy.

Z wyrazami najwyższego szacunku

Beata Szczepankowska

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele

Chorzele, 30.03.2024 r. „

Oprócz życzeń zdrowia i wszelkiej pomyślności, Pan Stefan otrzymał również kosz z kwiatami i słodyczami oraz tort.

 

33

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność