30 maja, w PSP w Krukowie odbyła się piękna uroczystość z okazji Dnia Rodziny.
W spotkaniu uczestniczyła Beata Szczepankowska – Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele.
Całe wydarzenie rozpoczęło się przywitaniem wszystkich przybyłych gości, rodziców oraz dzieci przez dyrektora szkoły – Annę Gwiazdę.
Następnie głos zabrała Burmistrz, która podziękowała za zaproszenie, złożyła wszystkim serdeczne życzenia oraz przekazała słodkie upominki dla najmłodszych uczestników uroczystości i kwiaty dla Pani dyrektor.
Występ dzieci był niezwykły i oczarował wszystkich obecnych. Maluchy śpiewały piosenki, recytowały wierszyki oraz zaprezentowały kilka oryginalnych tańców. Młodzi artyści dali z siebie wszystko, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Po zakończonych występach, wszystkie dzieci wręczyły swoim rodzicom czerwone róże, które symbolizowały ich miłość.
Nie zapomniano również o Pani Burmistrz, która otrzymała piękne kwiaty jako wyraz uznania i podziękowania za obecność na uroczystości. Gest ten miał symbolizować szacunek i wdzięczność za jej wsparcie dla szkoły i rodziny.
Spotkanie zakończyło się piknikiem na świeżym powietrzu. Na gości czekał poczęstunek przygotowany przez Panie z KGW Krukowianki na czele z Panią przewodniczącą Ireną Górniak. Najmłodsi mogli cieszyć się mnóstwem atrakcji. Dmuchańce, bańki mydlane i pokaz samochodu oraz sprzętu strażackiego były tylko niektórymi z nich.
Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie, a cała uroczystość odbyła się w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.

Więcej zdjęć można zobaczyć na profilu facebook.

100

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność