Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniu 08.05.2024 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Ostrołęce odbędzie się spotkanie informacyjne na temat: „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców”.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod adresem: Spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców w Ostrołęce – Fundusze Europejskie dla Mazowsza (funduszeuedlamazowsza.eu)

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców. Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości wsparcia z funduszy unijnych dla firm zarówno z programu regionalnego województwa mazowieckiego, jak i z programów ogólnopolskich.

Kiedy?

8 maja 2024 r. godz. 10:00 – 12:15

Gdzie?

W siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Ostrołęce przy ul. Piłsudskiego 38 w Ostrołęce.

Rekrutacja na spotkanie trwa do 6 maja 2024 r. do 12.00 za pomocą elektronicznego formularza. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na spotkanie, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym pife.ostroleka@mazowia.eu lub telefonicznie pod numerem tel. 22 542 27 15. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo?

Spotkanie informacyjne skierowane jest dla przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych dostępnymi formami wsparcia rozwoju przedsiębiorczości.

Program spotkania:

  • Wprowadzenie w tematykę spotkania. Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
  • Wsparcie firm ze środków programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
  • Oferta preferencyjnych pożyczek dla firm
  • Inne możliwości dofinansowania przedsiębiorstwa z Funduszy Europejskich
  • Pytania i odpowiedzi

Spotkanie poprowadzą specjaliści PIFE w Ostrołęce.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce

  1. Piłsudskiego 38

07-410 Ostrołęka

tel. 22 542 27 15

e-mail: pife.ostroleka@mazowia.eu

 

31

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność