Mamy kolejne ponad 4 mln zł od marszałka A. Struzika i Sejmiku Woj. dla Gminy Chorzele

Pięć osób, które trzymają bony na inwestycje.
Mamy kolejne ponad 4 mln zł od marszałka A. Struzika i Sejmiku Woj. dla Gminy Chorzele na aż 14 zadań! Umowy podpisane. Znowu rozbiliśmy bank!
Dotacje będą przeznaczone na modernizację naszych kolejnych trzech dróg gminnych, wsparcie straży OSP, działania związane z ochroną powietrza oraz wsparcie inwestycji w kolejnych 9 sołectwach.
Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska i skarbnik Katarzyna Brzezicka podpisały wczoraj w Opinogórze z Marszałkiem Adamem Struzikiem kolejne umowy na dofinansowanie następnych inwestycji i zadań, które Gmina Chorzele zrealizuje na rzecz naszych mieszkańców. W podpisaniu umów uczestniczył również Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Radosław Rybicki oraz radny wojewódzki Konrad Wojnarowski.
Staraniem Burmistrz Beaty Szczepankowskiej i jej współpracowników Gmina Chorzele znowu rozbiła bank. Na podstawie złożonych wniosków, nasz Samorząd i jego mieszkańcy wzbogacili się w sumie o 4 mln 177 tys 589 zł dotacji od Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pozyskaliśmy dofinansowanie na:

– 1 mln 760 tys zł na Przebudowę drogi gminnej w Jedlince

1 mln 240 tys.zł na Przebudowę drogi gminnej w Duczyminie

1 mln zł na Przebudowę drogi gminnej w Opiłkach Płoskich

90 tys.zł na wsparcie inwestycji dla kolejnych 9 sołectw: Dąbrowa, Bogdany Wielkie, Brzeski Kołaki, Gadomiec, Miłocięta, Kwiatkowo, Jedlinka, Wasiły Zygny, Lipowiec i Wólka Zdziwójska.

– 47 tys 589 zł na działania związane z ochroną powietrza

– 40 tys.zł na modernizację budynku OSP w Pruskołęce.

Dziękujemy Marszałkowi Adamowi Struzikowi, Zarządowi i radnym wojewódzkim!
 
138

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność