Burmistrz wręczyła Zarządzenia o powierzeniu stanowisk dyrektorów

Burmistrz wraz ze współpracownikami i Panią Henryką Tomaszewską.
Konkursy przeprowadzone. Burmistrz Beata Szczepankowska wręczyła Zarządzenia o powierzeniu stanowisk dyrektorów PSP w Duczyminie, Przedszkola Samorządowego w Chorzelach i PSP w Krzynowłodze Wielkiej. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

W związku z przeprowadzonymi konkursami, burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska wraz z wiceburmistrz Anetą Bacławską oraz zastępcą dyrektora Wydziału Oświaty i Promocji Izabelą Jurczewską uroczyście wręczyły Zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele o powierzeniu stanowisk dyrektorów trzech jednostek oświatowych Gminy Chorzele na okres kadencji od 1 września 2023 roku do 31 sierpnia 2028 roku.

1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Duczyminie – Izabela Ewa Strzelecka
2. Przedszkole Samorządowe w Chorzelach – Małgorzata Andruszkiewicz
3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Wielkiej – Henryka Tomaszewska

Spotkania przebiegły w bardzo dobrej i ciepłej atmosferze. Burmistrz Beata Szczepankowska wraz ze współpracownikami serdecznie pogratulowała powierzenia stanowisk i zapewniła o pełnym wsparciu organu prowadzącego.

Wszystkie obecne Panie, po odebraniu Zarządzeń – również zadeklarowały wspólną i wszechstronną oraz zgodną pracę na rzecz najmłodszych mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele.
Dziękujemy również za pracę wszystkim członkom Komisji Konkursowych.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!164

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność