23 marca 2024r. na hali sportowej w Chorzelach odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców klas VI-IV i klas VIII-VII. Do rywalizacji przystąpiło 14 drużyn ( SP 2 Chorzele, SP Zaręby i SP Krzynowłoga Wielka i SP Duczymin). W sumie rozegrano 18 meczy.
 
Zdecydowanym zwycięzcą tych zawodów została SP Zaręby, stając trzy razy na najwyższym podium – I miejsce zdobyły drużyny dziewcząt i chłopców klasy VI-IV i drużyna chłopców klasy VIII-VII. W kategorii dziewcząt klas VIII-VII I miejsce zajęły dziewczęta z SP 2 Chorzele. Na etapie powiatowym w mini piłce siatkowej naszą gminę reprezentować będą- SP Zaręby, SP 2 Chorzele i Krzynowłoga Wlk. i w piłce siatkowej –SP 2 Chorzele, SP Zaręby i SP Duczymin.
 
Klasyfikacja końcowa
 
Klasy VI-IV
Dziewczęta
I m – tytuł Mistrza Gminy zdobyła SP Zaręby – opiekun Mirosław Kruszewski
II m – SP Krzynowłoga Wlk. – opiekun Arkadiusz Stańczak
III m – SP nr 2 Chorzele –opiekun Michał Zawojek
 
Chłopcy
I m – tytuł Mistrza Gminy zdobyła SP Zaręby – opiekun Mirosław Kruszewski
II m – SP 2 Chorzele – opiekun Michał Zawojek
III m – SP Krzynowłoga Wlk. – opiekun Arkadiusz Stańczak
 
Klasy VIII-VII
Dziewczęta
I m – tytuł Mistrza Gminy zdobyła SP nr 2 Chorzele –opiekun Michał Zawojek
II m -SP Zaręby – opiekun Mirosław Kruszewski
III m – SP Duczymin – opiekun Kamil Sędrowski
IV m – SP Krzynowłoga Wlk. – opiekun Arkadiusz Stańczak
 
Chłopcy
I m – tytuł Mistrza Gminy zdobyła SP Zaręby – opiekun Mirosław Kruszewski
II m – SP Duczymin – opiekun Kamil Sędrowski
III m – SP 2 Chorzele – opiekun Radosław Zakrzewski
IV m – SP Krzynowłoga Wlk. – opiekun Arkadiusz Stańczak
 
Zwycięskie drużyny
 
Klasy VI-IV
SP Zaręby – Amelia Gostkowska, Martyna Jachimowska, Natalia Kaliszewska, Wiktoria Zawojek, Patrycja Karaszewska, Julia Deptuła, Joanna Gut, Magda Gut, Lena Łachacz, Zofia Rasińska, Nikola Brzostek, Maja Pliszka
SP Zaręby – Kacper Cichy, Jakub Żelazek, Błażej Kacprzyk, Rafał Ryszko, Tomasz Lesiński, Julian Rutkowski, Igor Morawski, Sebastian Ryszko, Szymon Sendrowski, Kamil Olber, Michał Szydlik.
 
Klasy VIII-VII
SP 2 Chorzele– Nadia Burnos, Róża Wudkiewicz, Magdalena Żokowska, Wiktoria Radomska, Alicja Furman, Maja Grabowska, Joanna Szymańska, Maja Dańkowska, Lubowiedzka Nadia, Marta Tłoczkowska .
SP Zaręby – Kuba Niksa, Jarosław Żabiński, Szymon Piórkowski, Nikodem Krupka, Franciszek Zuśka, Mateusz Grabowski, Michał Antosiak, Grzegorz Gut, Daniel Żabiński, Jakub Lesiński
 
Gratulujemy! Życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
—————–
Gminny Koordynator Sportu – Iwona Rogowska
21

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność