23 lutego w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W powietrzu unosił się zapach pysznego ciasta, a uśmiechnięte buzie dzieci i wzruszone oczy seniorów tworzyły atmosferę pełną ciepła i miłości.
 
Pani Dyrektor, Małgorzata Andruszkiewicz, powitała wszystkich gości, a Burmistrz Beata Szczepankowska złożyła Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia, podkreślając ich ogromną rolę w życiu wnucząt.
 
Przedszkolaki zaprezentowały wyjątkowe występy artystyczne – piosenki, tańce i wierszyki, by wyrazić wdzięczność za troskę i wsparcie, które otrzymują od swoich ukochanych Babć i Dziadków. Ich radosne śpiewy i recytacje rozczuliły wszystkich zebranych, a łzy wzruszenia niejednokrotnie pojawiły się w oczach seniorów.
 
Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek, wspólne rozmowy i zabawę przy muzyce w wykonaniu Pana Ireneusza Jaremy.
 
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach był wyjątkowym wydarzeniem pełnym radości, wzruszenia i serdeczności. To czas, kiedy wnuczęta mogły podziękować swoim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość i troskę, a seniorzy mogli poczuć się docenieni i kochani. To święto na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
grupowe zdjęcie
występujące dzieci
występujące dzieci
wspólna zabawa przy muzyce
61

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność