Pokaz pływacki uczniów z PSP nr 2 w Chorzelach

22 marca, na basenie w Chorzelach, odbył się imponujący pokaz pływacki uczniów klas sportowych (I i II) PSP nr 2 im. Papieża Jana Pawła II, na utworzenie których środki finansowe zostały przyznane przez Burmistrz Beatę Szczepankowską.
 
W wydarzeniu oprócz Hanny Wilgi – dyrektor szkoły, uczniów i rodziców udział wzięły również: Beata Szczepankowska – Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele oraz Izabela Jurczewska – Zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty i Promocji.
 
Młodzi pływacy zaprezentowali swoje umiejętności w różnych stylach pływackich, m.in. kraulem i grzbietowym. Pokaz był nie tylko imponującą demonstracją umiejętności uczniów, ale także świetną promocją aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród lokalnej społeczności.
 
Burmistrz Beata Szczepankowska, doceniając zaangażowanie i wysiłek młodych pływaków, przygotowała dla nich drobne upominki.
 
Spotkanie było starannie nadzorowane pod względem prawidłowego przebiegu i bezpieczeństwa przez Radosława Zakrzewskiego i ratowników z basenu w Chorzelach.
 
Wspomniane klasy sportowe zostały powołane przez Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele 1 września 2022 roku, a obecnie w PSP nr 2 w Chorzelach funkcjonują 3 oddziały sportowe o profilu pływanie i lekkoatletyka. Funkcjonowanie oddziałów sportowych jest całkowicie finansowane ze środków Gminy Chorzele.
22

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność