Sołtyski, Sołtysi i Koła Gospodyń Wiejskich ściśle współpracują z burmistrz Beatą Szczepankowską oraz Urzędem Miasta i Gminy przy realizacji zadań na rzecz naszych Mieszkańców.
Formą wdzięczności naszej Burmistrz za zaangażowanie, wspieranie i współpracę, również przy organizacji uroczystości, ale też ich koordynowanie w sołectwach i potwierdzeniem bardzo dobrych relacji był wyjazd integracyjny do Ostrołęki, który przebiegł w wesołej i miłej atmosferze.
Wycieczkę, z inicjatywy Burmistrz, w dniu 4 lipca, zorganizował Urząd Miasta i Gminy oraz Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach.
 
Sołtysi, Sołtyski, Koła Gospodyń Wiejskich wraz z burmistrz Beatą Szczepankowską, wiceburmistrz Anetą Bacławską, dyrektorem OUK Januszem Nidzgorskim i Justyną Smolińską z Urzędu, udali się do Ostrołęki koleją.
Głównym punktem programu wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce, gromadzącego pamiątki związane z historią żołnierzy wyklętych oraz powojennego podziemia antykomunistycznego.
Następnie uczestnicy mieli czas wolny, który każdy z nich mógł spędzić w ciekawy i dogodnie wybrany dla siebie sposób – można było np. pozwiedzać miasto. Było ciekawie, integracyjnie i bardzo miło.
112

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność