Jak istotne są dla Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beaty Szczepankowskiej oraz lokalnej społeczności nasze jednostki OSP nikomu nie trzeba przypominać. Mamy ich na terenie Miasta i Gminy aż 13, a Samorząd co roku przeznacza duże środki na ich funkcjonowanie, czy doposażenie.
 
29 listopada burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska podpisała umowę z Ochotniczą Strażą Pożarną w Krukowie, reprezentowaną przez: Prezesa OSP Krukowo – Mariusza Topę, Naczelnika OSP Krukowo – Tadeusza Zapadkę, Skarbnika OSP Krukowo – Małgorzatę Żyrę oraz Gospodarza OSP Krukowo – Krzysztofa Kulasika.
 
Umowa dotyczyła użyczenia i oddania w bezpłatne używanie garażu usytuowanego w budynku oraz garażu blaszanego Ochotniczej Straży Pożarnej w Krukowie.
 
Współpraca z OSP Krukowo układa się bardzo dobrze, z wielkim szacunkiem odnosimy sie do działalności strażaków ochotników i wzajemnie rozumiemy swoje potrzeby i możliwości.
 
W podpisaniu umowy uczestniczyła również Anna Paras – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego/Koordynator Wieloosobowego Stanowiska ds. Obywatelskich.Zdjęcie z podpisania umowy.
85

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność