23 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w PSP w Pościeniu Wsi. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście, m.in. burmistrz Beata Szczepankowska, zastępca burmistrza Aneta Bacławska, dyrekcja, nauczyciele oraz rodzice dzieci i cała społeczność szkolna.
Spotkanie rozpoczęło się od przywitania wszystkich przez Grażynę Tymińską – Dyrektora Szkoły, która podziękowała za przybycie i wręczyła kwiaty Burmistrz oraz jej zastępczyni, a następnie oddała głos swoim uczniom.
 
Część artystyczna rozpoczęła się pożegnaniem przez młodsze klasy tegorocznych absolwentów i wręczeniem im pamiątkowych upominków. W następnej części klasa ósma zaprezentowała wzruszający występ podsumowujący ich naukę w tej szkole. Oprócz piosenek i wierszy absolwenci przygotowali również filmik z ich wspomnieniami związanymi z PSP w Pościeniu.
 
Po zakończonych występach uczniowie podziękowali Pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły wręczając im drobne upominki. Nie zapomnieli również o swoich rodzicach, którym wręczyli kwiaty, symbolizujące ich miłość oraz wdzięczność.
 
Wyjątkowe podziękowania skierowali do swojej wychowawczyni, której oprócz kwiatów wręczyli również świadectwo, na którym zamiast tradycyjnych przedmiotów oceniane były m.in. jej cierpliwość czy wsparcie. Pani Maria Królicka otrzymała świadectwo z paskiem, uzyskując same celujące oceny.
 
Po części artystycznej przyszedł czas na wręczanie świadectw tegorocznym absolwentom i uczniom z najwyższymi średnimi oraz innymi osiągnięciami.
 
Następnie głos zabrała dyrektor Grażyna Tymińska, która podziękowała Radzie Rodziców, na czele z Przewodniczącą – Haliną Prusik.
 
Głos zabrała również nasza Burmistrz, która wyraziła swoją wdzięczność, kierując słowa uznania do Dyrekcji, Nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły oraz przekazała na ręce Pani Grażyny Tymińskiej kwiaty i słodki upominek dla dzieci.
 
Burmistrz w sposób szczególny podziękowała również Halinie Prusik – Przewodniczącej Rady Rodziców za 8-letnią pracę pełną zaangażowania i oddania dla dobra naszych dzieci i młodzieży, wręczając jej drobny upominek, kwiaty oraz pamiątkowy grawer.
 
Uroczystość odbyła się w bardzo ciepłej atmosferze. Nie brakowało łez, ale również uśmiechów i radosnych chwil.
 
Po więcej zdjęć zapraszamy na naszego Facebooka.
123

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność