22 czerwca miało miejsce wyjątkowe zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków z grup Pszczółki i Misie w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez Dyrektor Annę Lipińską wszystkich przybyłych gości, wśród których obecni byli m.in. Beata Szczepankowska – burmistrz Miasta i Gminy Chorzele, Aneta Bacławska – zastępca Burmistrza oraz Sławomir Czaplicki – dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji oraz rodziców.

 
Następnie przyszedł czas na piękną i wzruszającą część artystyczną. Na tle urokliwej scenografii, swoje talenty zaprezentowali tegoroczni absolwenci. Nie zabrakło tańców, wierszyków oraz pięknych piosenek.
 
Po zakończonych występach głos zabrała Anna Lipińska, która podziękowała naszej Burmistrz za nieocenione wsparcie, postawę godną naśladowania oraz troskę okazywaną Przedszkolu, wręczając jej pamiątkowy grawer i kwiaty, które były dowodem wdzięczności za pięcioletnią pomoc i wsparcie, które otrzymała w trakcie pełnienia swojej roli.
 
Głos zabrała również Burmistrz Beata Szczepankowska, która w swoim przemówieniu podziękowała Pani Dyrektor za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone w każde działanie na rzecz wychowanków, rodziców i pracowników przedszkola, przekazując na jej ręce pamiątkowy grawer, kwiaty oraz drobny upominek.
 
Burmistrz podziękowała również wszystkim nauczycielom i pracownikom Przedszkola oraz Rodzicom za wspaniałą pracę i trud włożony w wychowanie dzieci, pogratulowała wszystkim dzieciom ukończenia przedszkola i życzyła im niezapomnianych wakacji oraz przekazała na ręce wychowawczyń słodki upominek dla maluchów.
Na zakończenie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów małym absolwentom. Wszyscy goście mieli również okazję skosztować przepysznego tortu.
 
Cała uroczystość odbyła się w bardzo wzruszającej atmosferze. Nie brakowało łez, ale również uśmiechów i radosnych chwil.
 
Po więcej zdjęć zapraszamy na naszego Facebooka.
97

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność