XV Turniej Indywidualnego Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele odbył się 10 lutego 2024r. na hali sportowej w Chorzelach. Honorowy patronat objęła Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska. Turniej popularyzuje tenis stołowy jako dyscyplinę sportu, którą można uprawiać w każdych warunkach, integruje i aktywizacje środowisko lokalne oraz promuje naszą gminę w regionie. To sportowe wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, uczestniczą w nim nie tylko mieszkańcy naszej gminy. W tym roku 160 zawodników (93 chłopców i 67 dziewcząt) rywalizowało w czterech grupach wiekowych w kategorii dziewcząt i chłopców: klasy IV i młodsi, klasy V-VI, Klasy VII-VIII, uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych i dorośli. Uczestnicy walczyli o pamiątkowe statuetki, puchary i dyplomy ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele Beatę Szczepankowską.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali tytuł Mistrza Gminy Chorzele, a uczniowie szkół podstawowych zajmujący miejsca od I-IV uzyskali również awans do zawodów etapu powiatowego.

Nagrody osobiście wręczyła Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska.

W klasyfikacji drużynowej kolejny sukces odniosła SP Zaręby zdobywając pięć I miejsc.

klasy IV – dziewczęta
I m – tytuł Mistrza Gminy wśród dziewcząt zdobyła SP Zaręby –opiekun Mirek Kruszewski

klasy V-VI – dziewczęta
I m – tytuł Mistrza Gminy wśród dziewcząt zdobyła SP Zaręby – opiekun Mirosław Kruszewski
II miejsce SP 2 Chorzele,
II miejsce SP Krzynowłoga W
III miejsce SP Duczymin

– chłopcy
I m – tytuł Mistrza Gminy wśród dziewcząt zdobyła SP 2 Chorzele- opiekun Iwona Rogowska, Michał Zawojek
III miejsce SP Zaręby
IV miejsce SP Krzynowłoga W
IV miejsce SP Duczymin

klasy VII-VIII – dziewczęta
I m – tytuł Mistrza Gminy wśród dziewcząt zdobyła SP Zaręby- opiekun Mirosław Kruszewski
II miejsce SP Duczymin,

– chłopcy
I m – tytuł Mistrza Gminy wśród dziewcząt zdobyła SP Zaręby -opiekun Mirosław Kruszewski