Malownicza sceneria, urok świąt, obfitość serdecznych słów i życzeń, a także wspaniały występ dzieci i młodzieży – wszystko to miało miejsce 21 grudnia podczas świątecznego spotkania w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Wielkiej.

W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyła wiceburmistrz – Aneta Bacławska, reprezentująca burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beatę Szczepankowską oraz Sławomir Czaplicki – Dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji UMiG Chorzele.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania wszystkich zgromadzonych przez Dyrektor – Henrykę Tomaszewską. Później uczniowie przedstawili piękne Jasełka, wcielając się w swoje role z prawdziwym aktorskim talentem. Ich śpiew, taniec i doskonałe odegranie kwestii stworzyły magiczną atmosferę świąt.

Po zakończonych występach uczniów odwiedził jeszcze jeden gość – Święty Mikołaj, który wręczył im słodkie prezenty.

Następnie wiceburmistrz, razem z Sławomirem Czaplickim, Dyrektorem Wydziału Oświaty i Promocji UMiG w Chorzelach, przekazali wszystkim członkom społeczności szkolnej serdeczne świąteczno-noworoczne życzenia od burmistrza Beaty Szczepankowskiej.

Serdeczne podziękowania kierujemy do dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców za zaangażowanie i wkład w stworzenie tego niezapomnianego, świątecznego wydarzenia. Wasza praca i oddanie sprawiły, że mogliśmy razem cieszyć się tą wyjątkową chwilą, doświadczając magii świąt.

 

67

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność