14 czerwca w PSP w Zarębach odbyła się piękna uroczystość, jaką było Święto Szkoły. Uroczystości towarzyszyły słowa „Zachwycam się Tobą, Polsko!”

Wśród licznie przybyłych gości była Beata Szczepankowska – Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele, Sławomir Czaplicki – Dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji w Urzędzie Miasta i Gminy Chorzele, Wanda Jastrzębska – Radna Rady Miejskiej w Chorzelach i wieloletni pedagog, a także ksiądz Zbigniew Pruszyński – proboszcz parafii oraz katecheta.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem wszystkim przez Dyrektora Szkoły. Krystyna Maluchnik podziękowała wszystkim zaproszonym gościom za obecność oraz wręczyła im kwiaty.
 
Głos zabrała również Beata Szczepankowska, która podziękowała za zaproszenie i skierowała miłe słowa do nauczycieli, uczniów i wszystkich pracowników szkoły. Podziękowała za pracę Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom oraz całej społeczności szkolnej i podkreśliła wspaniałe osiągnięcia sportowe i naukowe uczniów. Burmistrz wręczyła Krystynie Maluchnik, w dowód uznania za zaangażowanie i pracę, nagrodę oraz kwiaty. Nie zabrakło również słodkiego upominku dla uczniów szkoły. Na zakończenie swojego przemówienia Beata Szczepankowska życzyła wszystkim miłego świętowania oraz udanych wakacji.
 
Następnie wśród pięknej scenografii wystąpiły dzieci ze wszystkich klas, prezentując swoje umiejętności i talenty poprzez taniec, śpiew i recytację. Młodzi artyści dali z siebie wszystko i zebrali za swoje występy huczne brawa od zachwyconej publiczności.
 
Po zakończonej części artystycznej, nastąpiło rozdanie dyplomów, które na prośbę Pani Dyrektor pomogli wręczyć obecni goście.
 
Cała uroczystość odbyła się w pełnej radości i uśmiechu atmosferze.
 
Po więcej zdjęć zapraszamy na naszego Facebooka.
 
 
79

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność