W sobotnie przedpołudnie, 18 maja, przed kościołem w Duczyminie zebrały się prawdziwe tłumy miłośników dwóch, a także trzech kółek. Byli mieszkańcy naszej gminy i sąsiednich gmin powiatu przasnyskiego. Nie zabrakło też jednak reprezentantów dalszych miejscowości – z Warszawy, Bydgoszczy czy nawet Kielc!
 
W ten sposób oficjalnie otwarty został sezon motocyklowy!
 
Impreza ta jest pomysłem organizacji #MotoMiłośnicypl, która zrzesza sporą grupę mieszkańców naszej gminy (i nie tylko naszej) – wszystkich ich łączy miłość do motocykli i wspólnego spędzania czasu wolnego na podobnych wydarzeniach. Pasja i zaangażowanie dały znakomity efekt w postaci wspólnej imprezy dla ponad 300 fanów motoryzacji.
 
W gronie zaproszonych gości znalazł się także burmistrz Eliasz Kostrzewa, który mógł z bliska przyjrzeć się nie tylko pięknym i potężnym motocyklom, lecz także podziwiać zapał i zorganizowanie grupy z naszego terenu, która potrafiła przyciągnąć w nasze progi gości z tak wielu różnych zakątków.
 
Wszystkim uczestnikom sobotniego zlotu życzymy pomyślnego sezonu motocyklowego, a organizatorom – bijemy duże brawa. I obiecujemy owocniejszą współpracę w kolejnych sezonach!
 
Zdjęcia pochodzą z oficjalnego profilu facebookowego grupy http://xn--moto-mionicy-jcc56a.pl/
61

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność