Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Wsi

10 mężczyzn, 8 z nich ma na sobie białe koszulki i czarne spodenki, pozostałych 2 ma założone czarne bluzy. Przed mężczyznami leżą na ziemi dwie piłki oraz stoi puchar z opartym o niego dyplomem.

W piątek 28 lipca 2023 r. odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Wsi o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele. Rywalizowało w nim sześć drużyn. W turnieju wystąpiły następujące zespoły: Poścień Wieś, Budki, Krukowo, Rembielin, Bugzy Płoskie, Pruskołęka.

Rozgrywki dostarczyły wielu emocji, ciekawych akcji, ładnych goli i wspaniałych interwencji bramkarskich. O tym jak wyrównana i zacięta była rywalizacja może świadczyć to, że walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego meczu turnieju. Ostatecznie drużyna Budek zapewniła sobie wygraną w turnieju.

Na zakończenie drużyny oraz wyróżniający się zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i medale. Wszystkim drużynom należą się brawa za ambicje i wolę walki do ostatniego gwizdka, zgromadzonym kibicom za doping. Turniej odbył się pod patronem Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele Beaty Szczepankowskiej.

Wyniki Końcowe:
I miejsce – Budki
II miejsce – Pruskołęka
III miejsce – Krukowo
IV miejsce – Poścień Wieś
V miejsce – Bugzy Płoskie
VI miejsce – Rembielin

Król strzelców turnieju – Błażej Olber (Budki)
Najlepszy zawodnik turnieju – Marcin Kobus ( Pruskołeka)
Bramkarz turnieju – Adrian Skorupski (Krukowo)

Tekst i foto: Michał Zawojek – Lokalny Animator Sportu

244

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność