Serdecznie zapraszamy do udziału w profilaktycznym konkursie plastycznym pn.: „Chorzelaki bezpieczne dzieciaki – kolej na pociąg” organizowanym z okazji „Pikniku dla kolei”.

Konkurs odbędzie się 11 czerwca 2023r. w godz.: 14:15 – 18:00, podczas „Pikniku dla kolei” na Stadionie Miejskim w Chorzelach, gdzie będzie czekał na Was specjalnie przygotowany namiot, wyposażony we wszystkie potrzebne materiały plastyczne, niezbędne do stworzenia pracy konkursowej.

Zadaniem uczestnika konkursu będzie samodzielne wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom, jak również kolei.

W konkursie udział wezmą jedynie prace powstałe w trakcie „Pikniku dla kolei”, na miejscu będzie również dostępny formularz zgłoszeniowy dla uczestników. Zgłoszenia konkursowe należy składać opiekunowi namiotu w trakcie trwania „Pikniku dla kolei”.

Uczestnicy konkursu oceniani będą w następujących kategoriach wiekowych:

  • szkoły podstawowe (uczniowie klas I – IV);
  • szkoły podstawowe (uczniowie klas V –VIII);
  • szkoły ponadpodstawowe;

plakat konkursowy

Regulamin konkursu plastycznego – pobierz plik (pdf, 123KB)

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się podczas Dni Chorzel organizowanych w dniach 5 – 6 sierpnia 2023 r., Udział w konkursie jest bezpłatny i równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku.

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

 

258

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność