24 maja, w Żłobku w Chorzelach odbyła się piękna uroczystość z okazji Dnia Rodziny.

W imieniu Burmistrz Beaty Szczepankowskiej, organ prowadzący reprezentowała Aneta Bacławska – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy wraz z Katarzyną Rzyszkiewicz z Wydziału Oświaty i Promocji.

Wszystkich zgromadzonych gości, rodziców oraz dzieci powitała dyrektor Elżbieta Kobus.

 
Następnie głos zabrała zastępca burmistrza Aneta Bacławska, która w imieniu Pani burmistrz i organu prowadzącego podziękowała za zaproszenie, złożyła wszystkim serdeczne życzenia oraz przekazała słodkie upominki dla najmłodszych.
 
W dalszej części głos zabrała jedna z „Cioć”, które na co dzień opiekują się dziećmi i przedstawiła kilka najśmieszniejszych tekstów, które zdarzyło jej się usłyszeć od swoich podopiecznych. Było wesoło, rodzinnie i z humorem.
 
Pierwszą część uroczystości zakończyły swoim przepięknym występem dzieci, które zaprezentowały wierszyki oraz piosenki dla mamy i taty. Mali artyści dali z siebie wszystko i zostali nagrodzeni hucznymi brawami.
 
Po występach wszystkie maluchy wręczyły swoim rodzicom piękne serca świadczące o ich miłości. Nie zabrakło również serca dla Pani Burmistrz, które w jej imieniu odebrała zastępczyni.
 
Ostatnim elementem uroczystości był piknik na świeżym powietrzu, który odbył się przy akompaniamencie Chorzelskiej Kapeli Biesiadnej.
 
Na gości czekał poczęstunek, a na najmłodszych moc atrakcji. Całość uroczystości przebiegła w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.
 
Po więcej zdjęć zapraszamy na naszego Facebooka.
125

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność