19 października na zaproszenie Pani Dyrektor Hanny Wilga, Burmistrz Beata Szczepankowska wraz z Zastępcą burmistrza Anetą Bacławską oraz Dyrektorem Wydziału Oświaty i Promocji Sławomirem Czaplickim mieli przyjemność gościć na wspaniałej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w PSP nr 2 w Chorzelach.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która powitała wszystkich zgromadzonych, w tym – obecnych na uroczystości – nauczycieli emerytowanych. Do nauczycieli, pracowników administracji i obsługi skierowała serdeczne życzenia z okazji ich święta, pogratulowała osiągnięć i wręczyła nagrody dyrektora.

Słowa uznania do nauczycieli, również emerytowanych i pracowników administracji oraz obsługi PSP nr 2 w Chorzelach skierowała także Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska, dziękując za dotychczasową pracę i zaangażowanie w kształtowanie młodego pokolenia.

„Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które celebrowane jest z szacunkiem i wdzięcznością dla wszystkich, którzy kształtują umysły i serca młodego pokolenia. Obecnie, rola nauczyciela to nie tylko przekazywanie wiedzy z podręczników. To przede wszystkim misja wskazywania autorytetów, budowania szacunku do wartości jakimi jesteśmy otoczeni, a także pielęgnowania miłości do Ojczyzny.

W tym szczególnym dniu pragnę z całego serca podziękować Pani Dyrektor, Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom PSP nr 2 w Chorzelach, za cierpliwość, empatię i troskę, które okazujecie wszystkim uczniom. To dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu uczniowie osiągają sukcesy na tle sportowym, artystycznym i naukowym, rozwijają swoje talenty i wyrastają na tak wspaniałych ludzi.

Z radością w sercu gratuluję całej społeczności szkolnej licznych sukcesów, osiąganych przez uczniów na arenie lokalnej, jak i krajowej. To nie tylko dowód na ich własną pracowitość, ale również na zaangażowanie i ciężką pracę nauczycieli, którzy przekazują wiedzę, inspirują oraz kształtują charaktery młodych uczniów.” – mówiła Burmistrz

Burmistrz złożyła życzenia również wszystkim uczniom i przekazała słodkie upominki. Podniosłą uroczystość dopełniła wyjątkowa część artystyczna. Podczas pięknej akademii uczniowie dziękując nauczycielom zaprezentowali swoje wspaniałe umiejętności, uświetniając występ cudownym śpiewem, tańcem, grą na instrumentach oraz recytacją.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Hannie Wilga i całej społeczności szkolnej za zaproszenie. Było nam niezmiernie miło gościć na tak wspaniałej uroczystości.

Poniżej prezentujemy fotorelację

169

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność