28 czerwca odbyło się zakończenie roku w Żłobku Miejskim w Chorzelach. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich gości przez Dyrektor Elżbietę Kobus. Wśród przybyłych znaleźli się między innymi Beata Szczepankowska – burmistrz Miasta i Gminy Chorzele, Aneta Bacławska – zastępca Burmistrza oraz Małgorzata Kardaś-Wcisło – Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Jednorożcu, a także rodzice dzieci.
 
Dyrektor Elżbieta Kobus wraz z przedstawicielami rodziców podziękowali naszej Burmistrz za ogromne wsparcie i troskę o żłobek wręczając jej oraz jej zastępczyni kwiaty. Następnie głos zabrała również Burmistrz Beata Szczepankowska, która w swojej przemowie wróciła do początków powstawania żłobka, nie kryjąc przy tym wzruszenia. Beata Szczepankowska podziękowała dyrektor, opiekunkom, wychowawcom, rodzicom i pracownikom Żłobka oraz wręczyła na ręce Dyrektor Elżbiety Kobus podziękowania i słodycze dla najmłodszych.
 
Kolejnym mówcą była jedna z opiekunek dzieci, która wymieniła sukcesy dzieci, które udało im się osiągnąć w ciągu ostatnich 10-miesięcy.
 
Po jej przemówieniu rozpoczęła się część artystyczna, podczas której na tle przepięknej scenerii wystąpili mali artyści. Dzieci zaśpiewały piosenkę, którą zajęły 1 miejsce na XXVIII Gminnym Konkursie Piosenki zorganizowanym przez Ośrodek Upowszechniania Kultury. Nie zabrakło również uroczych wierszyków oraz pięknych tańców.
 
Po występach nadszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i wręczenie dyplomów, które z pomocą Burmistrz wręczyła Dyrektor Szkoły.
 
Na zakończenie wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się pysznym poczęstunkiem. Cała uroczystość odbyła się w przyjaznej i radosnej atmosferze.
 
Po więcej zdjęć zapraszamy na naszego Facebooka.
102

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność