12 października, burmistrz Beata Szczepankowska uroczyście powitała w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach, nowo narodzonych mieszkańców naszej gminy.
Burmistrz wręczyła rodzicom dedykowane bodziaki dla maluszków oraz listy gratulacyjne i upominki. Tradycyjnie, uroczystość odbyła się w niezwykle ciepłej, radosnej i rodzinnej atmosferze.
W tym wyjątkowym spotkaniu uczestniczyli nie tylko rodzice naszych pociech, ale także ich rodzeństwo. Obecni byli także: Małgorzata Andruszkiewicz – Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Chorzelach, Elżbieta Kobus – Dyrektor Miejskiego Zespołu Placówek Opieki nad Dziećmi w Gminie Chorzele, Anna Paras – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz Sławomir Czaplicki – Dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji.
Udział w uroczystości wzięli:
❤️Małgorzata Antosz – rodzice Magdalena i Paweł Antosz
❤️Marcelina Dziobek – rodzice Katarzyna i Rafał Dziobek
❤️ Maja Gut – rodzice Katarzyna i Mateusz Gut
❤️Wojciech Jakóbczyk – rodzice Izabela i Daniel Jakóbczyk
❤️Mateusz Kocięcki – rodzice Ewa i Paweł Kocięccy
❤️ Wojciech Krajewski – rodzice Izabela i Adam Krajewscy
❤️Tymon Kwiatkowski – rodzice Marta i Tomasz Kwiatkowscy
❤️ Mikołaj Piórkowski – rodzice Katarzyna i Kamil Piórkowscy
❤️ Stanisław Podolak – rodzice Klaudia i Patryk Podolak
❤️ Mieszko Suchodolski – rodzice Olga i Robert Suchodolscy
❤️ Nadia Sznitka – rodzice Julita i Rafał Sznitka
❤️ Amelia Tańska – rodzice Justyna Matusik i Rafał Tański
❤️ Iga Tańska – rodzice Anita i Jarosław Tańscy
❤️ Nikodem Wróbel – rodzice Martyna i Alan Wróbel
❤️ Amelia Zaborowska – rodzice Katarzyna i Daniel Zaborowscy
Przekazane bodziaki mają trzy wzory:
– I Love Miasto i Gminę Chorzele – jesteś dla nas cudem…jedynym, wyjątkowym, niepowtarzalnym”
– „Witamy Cię w naszej Chorzelskiej Rodzinie !”
– „Cieszymy się, że dołączyłeś do grona Mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele!”.
– Narodziny dziecka są cudowną chwilą przepełnioną radością i wzruszeniem dla całej najbliższej rodziny, ale dla naszej lokalnej społeczności gminnej to równie ważny moment, gdyż w tym dniu powiększa się wspólnota Miasta i Gminy Chorzele. Jestem przekonana, że Państwa dzieci otoczone są miłością i troską, a Państwo dołożycie wszelkich starań, by kroczyli przez życie godnie i z wielką mądrością. Życzę Państwu radości z odkrywania wciąż nowych uroków rodzicielstwa i tego, by nowo narodzone dzieci były zawsze powodem do dumy, rosły w zdrowiu oraz miały szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo – powiedziała burmistrz.
Rodzicom naszych najmłodszych mieszkańców gratulacje oraz serdeczne życzenia złożyły również Dyrektor Miejskiego Zespołu Placówek Opieki nad Dziećmi w Gminie Chorzele – Elżbieta Kobus oraz Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Chorzelach – Małgorzata Andruszkiewicz.
Spotkanie upłynęło w radosnej i ciepłej atmosferze, podczas której nie zabrakło czasu na miłe rozmowy. Również młodsi goście nie narzekali na nudę, bawiąc się i spędzając miło czas na sali zabaw. Dla wszystkich zebranych został przygotowany pyszny tort.
Z niecierpliwością czekamy na kolejnych, nowych mieszkańców naszej gminy!
Ps. Wszystkich chętnych rodziców uprzejmie prosimy o przesłanie zdjęć Państwa pociech w bodach przekazanych przez Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele w celu umieszczenia zdjęcia na oficjalnym profilu FB.
194

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność