Za nami piękna uroczystość pasowania na przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach, która odbyła się 8 listopada. W spotkaniu uczestniczyło wielu gości, m.in. Beata Szczepankowska Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele, Aneta Bacławska Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele, Sławomir Czaplicki Dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji, dyrektor przedszkola Małgorzata Andruszkiewicz, wychowawcy i opiekunowie, Rada Rodziców, rodzice i dziadkowie.
 
Podczas wspaniałej akademii nasi mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności pięknie recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Zaproszeni goście dokonali uroczystego przecięcia wstęgi i otwarcia symbolicznych drzwi do przedszkola. Dzieci w podziękowaniu nadały zaproszonym gościom tytuł Prawdziwego Przyjaciela Przedszkola. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie przedszkolaków, którego dokonała Pani dyrektor.
 
Na koniec uroczystości dzieciaki otrzymały od burmistrz kolorowanki, czekoladki oraz gminne workoplecaki i upominki.
Burmistrz podziękowała również Pani dyrektor Małgorzacie Andruszkiewicz, Radzie Rodziców, wychowawcy oraz opiekunom wręczając piękne kwiaty i upominki.
 
Dziękujemy za zaproszenie.
———————————————
Szczegółowa fotorelacja dostępna na naszym Facebooku.
121

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność