Piękna sceneria, świąteczna atmosfera, wiele ciepłych słów i życzeń, cudowny występ dzieci i młodzieży – tak było podczas spotkania bożonarodzeniowego w PSP im. o. Honoriusza Kowalczyka w Duczyminie, w którym uczestniczyła wiceburmistrz Aneta Bacławska, reprezentując Beatę Szczepankowską Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele.

 

„Narodziny nadziei i miłości” – pod takim pięknym hasłem, uczniowie zaprezentowali wspaniałe Jasełka. Odegrali swoje role jak prawdziwi aktorzy. Ślicznie śpiewali, tańczyli i wygłaszali perfekcyjnie swoje kwestie. Stworzyli magiczną atmosferę świąt.
 
Następnie wiceburmistrz wraz ze Sławomirem Czaplickim Dyrektorem Wydziału Oświaty i Promocji UMiG w Chorzelach, przekazali całej szkolnej społeczności ciepłe, świąteczno-noworoczne życzenia od burmistrz Beaty Szczepankowskiej.
 

Serdeczne podziękowania kierujemy do dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców za wyjątkowe zaangażowanie i wkład w stworzenie tego niezapomnianego, świątecznego wydarzenia. Wasza praca i oddanie sprawiły, że mogliśmy razem cieszyć się tą wyjątkową chwilą, doświadczając magii świąt poprzez urokliwe dekoracje, piękną stajenkę i wzruszającą inscenizację.

111

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność