W minioną niedzielę, na stadionie w Chorzelach wystąpił zespół Big Cyc. Gwiazdy rozgrzały publikę do czerwoności.

Koncert zespołu Big Cyc miał być główną atrakcją Dni Chorzel, które odbyły się dniach 5 – 6 sierpnia. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne, wydarzenie zostało przesunięte na 17 września. Wrześniowy koncert okazał się „strzałem w dziesiątkę”. Na chorzelskim stadionie pojawiły się tłumy.

W tym roku zespół obchodzi 35 lecie istnienia, tym bardziej był to dla nas wielki zaszczyt, że w tym jubileuszowym roku wystąpił właśnie w naszym mieście – a był to występ wyjątkowy, który przyciągnął na chorzelski stadion szeroką publikę.

Zespół debiutował na rynku w październiku 1990r. albumem pt. Z partyjnym pozdrowieniem. W kolejnych latach wydali jeszcze piętnaście albumów studyjnych. Wylansowali szereg przebojów, takich jak m.in. „Makumba”, z którym dotarli na pierwsze miejsce Listy przebojów Trójki, jak też „Piosenka góralska”, „Berlin Zachodni”, „Shazza moja miłość”, „Świat według Kiepskich”, „Kumple Janosika”, „Rudy się żeni” i „Dres”.

Na zakończenie występu burmistrz Beata Szczepankowska, wraz z zastępcą Anetą Bacławską, serdecznie pogratulowała wręczyła zespołowi piękne kwiaty.

Wszystkim naszym Mieszkańcom i nie tylko, dziękujemy za obecność.

 

200

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność