W dniu 13 lutego społeczność PSP w Krzynowłodze Wielkiej świętowała wyjątkowy dzień dedykowany najważniejszym osobom – Babciom i Dziadkom. W uroczystości uczestniczyła również Beata Szczepankowska – Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele i Sławomir Czaplicki – Dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji UMiG.
 
Wydarzenie rozpoczęło się serdecznym powitaniem wszystkich gości przez Panią dyrektor Henrykę Tomaszewską. Następnie burmistrz Beata Szczepankowska skierowała do zgromadzonych Babć i Dziadków ciepłe życzenia, podkreślając jak ważną pełnią rolę w życiu swoich wnucząt.
 
Uczniowie włożyli wiele serca w przygotowanie pięknej części artystycznej, dedykowanej swoim najbliższym. Ich śpiew, taniec i gra aktorska nie tylko zachwyciły publiczność, ale również stanowiły wyjątkowy hołd dla Babć i Dziadków. To był moment, w którym talent i zaangażowanie uczniów błysnęły pełnym blaskiem.
Słodkości i prezentów nie zabrakło – gesty miłości i wdzięczności dzieci wzmacniały atmosferę tego wyjątkowego dnia. Burmistrz Beata Szczepankowska osobiście podziękowała zebranym, częstując ich słodyczami i dodając do tej wyjątkowej chwili swój własny ślad serdeczności.
 
Dzień Babci i Dziadka w PSP w Krzynowłodze Wielkiej był nie tylko okazją do świętowania, ale również do budowania więzi między różnymi pokoleniami. To dzień, który na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej jako czas wzruszeń, radości i wzajemnej życzliwości.
uczestnicy spotkania
uczestnicy spotkania
występujące dzieci
64

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność