W dniu 31 stycznia społeczność PSP w Duczyminie świętowała wyjątkowy dzień dedykowany najważniejszym osobom – Babciom i Dziadkom. W uroczystości uczestniczyła również Beata Szczepankowska – Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele, wraz z Izabelą Jurczewską – Zastępcą Dyrektora Wydziału Oświaty i Promocji UMiG.

Wydarzenie rozpoczęło się serdecznym powitaniem wszystkich gości przez Panią dyrektor Izabelę Strzelecką. Burmistrz Beata Szczepankowska skierowała do zgromadzonych Babć i Dziadków ciepłe życzenia, podkreślając jak ważną pełnią rolę w życiu swoich wnucząt. Uczniowie włożyli wiele serca w przygotowanie pięknej części artystycznej, dedykowanej swoim najbliższym. Ich śpiew, taniec i gra aktorska nie tylko zachwyciły publiczność, ale również stanowiły wyjątkowy hołd dla Babć i Dziadków. To był moment, w którym talent i zaangażowanie uczniów błysnęły pełnym blaskiem.

Słodkości i prezentów nie zabrakło – gesty miłości i wdzięczności dzieci wzmacniały atmosferę tego wyjątkowego dnia. Burmistrz Beata Szczepankowska osobiście podziękowała zebranym, częstując ich słodyczami i dodając do tej wyjątkowej chwili swój własny ślad serdeczności. Dzień Babci i Dziadka w PSP w Duczyminie był nie tylko okazją do świętowania, ale również do budowania więzi między różnymi pokoleniami. To dzień, który na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej jako czas wzruszeń, radości i wzajemnej życzliwości.

81

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność